O NÁS

Zárukou naší práce je vyučení v oboru truhlář, s 20-letou praxí a zkušenostmi ve stavební truhlářské a nábytkářské výrobě. Při naší práci používáme pouze kvalitní a osvědčené materiály které jsou na trhu dostupné. Samozřejmostí je doprava našich výrobků k zákazníkovi a odborná montáž.

Našim cílem je spokojenost zákazníka a dlouhá životnost našich výrobků. Dodací lhůty se snažíme přizpůsobit možnostem zákazníka. Při zakázkové výrobě se snažíme být v kontaktu se zákazníkem a řešit s ním případné detaily, abychom splnili jeho představy co nejpřesněji. Jsme schopni vyrobit prakticky jakékoli truhlářské výrobky podle požadavků zákazníka.

Historie

Nabízíme vám kompletní zakázkovou výrobu z masivu i lamina. Naší předností je osobní přístup k zákazníkovi, neustálé vylepšování a zkvalitňování pracovních postupů. U každé větší zakázky provádíme zaměření u zákazníka, konzultace a cenové nabídky zdarma.

Naši zákazníci

Mezi naše zákazníky především patří jednotlivci. Dále spolupracujeme s menšími a středními firmami, které se k nám vracejí díky poctivé praci.